Galaxy S9

 

به روز رسانی: تاریخ عرضه گوشی Galaxy S9 اعلام شده است، در حالی که آخرین اطلاعاتع یک ویدیو است که ظاهر گوشی را نشان می دهد، به علاوه شایعاتی که به اندازه باتری و ترکیب مواد بیرونی گوشی اشاره دارد. راه اندازی Samsung Galaxy S9 یکی از بزرگترین های سال در حوزه تلفن همراه خواهد بود. چشم جهان روی این شرکت کره جنوبی متمرکز شده تا نقطه متقابل iPhone X را معرفی کند، که در انتهای سال ۲۰۱۷ عرضه شد.

خبر خوب این است که تاریخ انتشار Galaxy S9 نزدیکتر شده است، بطوریکه در تاریخ ۲۵ فوریه به رویداد رسمی سامسونگ در MWC 2018 دعوت شده ایم.

هیچ شکی نیست که حالا زمانی است که ما نتیجه تصحیح شده Galaxy S8 سال گذشته را خواهیم دید و در حال حاضر ایده خوبی از اینکه گوشی جدید شبیه چه چیزی است، داریم.

مسئله این است که، گلکسی S9 شبیه یک تلفن برای تعریف مجدد فضا نیست، تمام شایعات و گمانه زنی ها تا به امروز اشاره به یک بروز رسانی تکراری دارد. همه آنهایی که برای یک دستگاه تغییر بازی در سبد نمونه کارهای گلکسی امیدوارند باید تا سال ۲۰۱۹ صبر کنند.

شایعات از حضور یک گوشی بزرگتر تحت عنوان S9 پلاس در کنار این گوشی خبر می دهند – به دنبال روند راه اندازی تلفن های پرچمداران دوگانه که در سال ۲۰۱۵ با Galaxy S6 آغاز شده است.

 

Galaxy S6

 

اخبار جدید سامسونگ گلکسی S9 چیست؟

پیش از آنکه به تازگی تاریخ عرضه گلکسی S9 در تاریخ ۲۵ فوریه مشخص شد، یک ویدیوی فاش شده به ظاهراً گوشی Samsung Galaxy S9 را نشان داده است.

قیمت Galaxy S9 سامسونگ چقدر خواهد بود؟

ما چیزی در حدود ۶۳۹ پوند / ۷۲۵ دلار / ۱۲۰۰ دلار استرالیا را براساس پیش بینی های جاری انتظار داریم. گلکسی S9 احتمالاً به قیمت مشابه جد خود خواهد رسید. با توجه به این که ما انتظار تغییرات زیادی در طراحی نداریم، شک قیمت بالا بیشتر می شود.

تاریخ انتشار سامسونگ Galaxy S9 چه زمانی است؟

عرضه Galaxy S9 در تاریخ ۲۵ فوریه در بارسلونا است. مشخص نیست برای اولین بار چه زمانی به مشتریان عرضه خواهد شد، اما پیش سفارشات احتمالاً در روز اول مارس آغاز خواهد شد و گوشی ممکن است در اواسط ماه مارس عرضه شود.

تاریخ انتشار سامسونگ گلکسی S9

پرطرفدارترین شایعات :

تاریخ راه اندازی Galaxy S9 : برای ۲۵ فوریه تأیید شد.

تاریخ پیش سفارش Galaxy S9 : شایعه شده برای مارس ۱

تاریخ انتشار Galaxy S9 : شایعه برای اواسط ماه مارس

قیمت سامسونگ Galaxy S9

آنچه ما می توانیم با خیال راحت پیش بینی کنیم آن است که قیمت Galaxy S9 مطمئناً شیب دار خواهد بود، همانطور که Galaxy S8 با قیمت ۷۲۰ دلار، ۶۸۹ پوند، ۱،۱۹۹ دلار استرالیا راه اندازی شد.

قیمت Galaxy S9 همان قیمت راه اندازی اس ۸ خواهد بود، اما همیشه این شانس وجود دارد که بیشتر باشد.

صفحه نمایش سامسونگ گلکسی S9

  • یک اسکنر در صفحه نمایش
  • یک پوشش ضد آب
  • یک صفحه نمایش QHD+ سوپر AMOLED با اندازه ۵.۸ اینچی

Bell گزارش می دهد که به گفته منابع صنعتی ناشناس، سامسونگ از اواخر مارس ۲۰۱۷ در پنل صفحه نمایش برای Galaxy S9 سخت کار کرده است. احتمالاً همان نسبت ابعاد ۱۸.۵:۹ گلکسی اس ۸ حفظ خواهد شد.

شانس خوبی هم وجود دارد که همان اندازه Galaxy S8 باشد. هر چند یک شایه اندازه ۵.۶۵ اینچ را اعلام کرده است. همچنین مطمئن باشید که منحنی است و روند استفاده سامسونگ از Super AMOLED را ادامه می دهد که تصاویری پر جنب و جوش و کنتراست خوب را ارائه می دهد.

بزرگترین تغییر ممکن است یک اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش باشد، که شایع شده است. به طور مشخص، سنسور اثر انگشت Qualcomm جدید می تواند زیر صفحه نمایش کاملا ضخیم قرار بگیرد، و فناوری OLED (مورد استفاده در تلفن های پرچمدار سامسونگ) به طور خاص ذکر شده است.

Synaptics همچنین از یک اسکنر درون صفحه نمایش خبر می دهد و نه تنها به OLED، بلکه به “نمایش بی نهایت” (همان چیزی که سامسونگ صفحه نمایش S8 را می نامد) اشاره می کند. و در تلفن های ساخته شده توسط پنج تولید کننده برتر مورد استفاده قرار می گیرد.

همه اینها به سامسونگ Galaxy S9 که دارای تکنولوژی حسگر اثر انگشت در زیر شیشه است، اشاره دارد.

یک خبرچین ادعا می کند که یک اسکنر درون صفحه ای در کار نیست، همانطور که گزارش جدید دیگری نیز ارائه شده است.

به غیر از این، در اواخر سال ۲۰۱۶ سامسونگ مجوز تکنولوژی جدید پوشش شیشه ای را صادر کرد که باعث ضد آب شدن صفحه نمایش می شود. سامسونگ قصد دارد این تکنولوژی را در تلفن های آینده نیز بگنجاند، بنابراین ممکن است Galaxy S9 بسیار آسان تر در باران استفاده شود.

طراحی سامسونگ گلکسی S9

  • گودی های کوچکتر
  • یک اسکنر اثر انگشت در محل جدید زیر لنز دوربین

بنظر می رسد که جلو و پشت گوشی هر دو از شیشه منحنی استفاده می کنند، گودی ها کوچک هستند و دو پورت هدفون ۳.۵mm وجود دارد و احتمالاً یک دکمه Bixby. بخشی از اطلاعاتدرز شده نشان می دهد که گوشی برخلاف محدوده آیفون، جک هدفون ۳.۵ میلی متری خود را حفظ خواهد کرد.

 

Galaxy S9

 

در حالی که شاید از روی تصاویر مشخص نباشد، گودی ها ممکن است در مقایسه با گلکسی S8 کوچکتر باشند، بطوری که یک منبع ادعا می کند نسبت صفحه نمایش به بدنه ۹۰ درصد است، که در اس ۸ این نسبت ۸۴ درصد بو.د.

یک تصویر از پشت گوشی نشان می دهد که Galaxy S9 از نظر حاشیه از S8 کوتاهتر خواهد بود، اما خیلی شبیه به هم بنظر می رسند، البته غیر از محل قرارگیری اسکنر اثر انگشت.

 

Galaxy S9

 

یک جایگزین احتمالی می تواند به صورت یک اسکنر اثر انگشت ساخته شده در یک نقطه در پایین صفحه نمایش باشد، کمی شبیه به گوشی Essential اما در پایین.

این نظریه براساس یک اختراع است که دقیقاً آن را نشان می دهد، اما اختراع ثبت شده معمولاً در محصولات استفاده نمی شود، بنابراین این امر ممکن است براحتی اتفاق نیفتد.

 

Galaxy S9

یک خواننده TechRadar عقاب چشم متوجه شد تصویر زیر در وب سایت خود سامسونگ به نظر می رسد نشان می دهد که نشانگر عقب Galaxy S9 بدون یک اسکنر اثر انگشت در کنار دوربین است.

 

Galaxy S9

 

اما با توجه به اینکه بسیاری از تصاویر مفهومی تلفن های آینده سامسونگ در صفحه جزئیات Exynos 9810 وجود دارند، ما اعتقاد نداریم که این یک تصویر دقیق از Galaxy S9 است.

در جای دیگر، سامسونگ روی یک ماده جدید به نام ‘فلزی ۱۲’ که قوی و سبک است، یک علامت تجاری قرار داده، بنابراین این شانمس وجود دارد که این ماده در S9 استفاده شود، اما احتمالاً به توسعه بیشتر نیاز دارد.

ما همچنین شنیده ایم که Galaxy S9 می تواند یک طراحی مدولار داشته باشد، با آهنرباهای پشتی که به شما اجازه می دهد لوازم جانبی سخت افزاری (که می تواند به شکل بسته های باتری، لنزهای زوم یا هر چیز دیگری باشد) را ضمیمه کنید، کمی شبیه Moto Mods موتورولا.

تنها یک منبع این امکان را تاکنون ذکر کرده است، ما فکر می کنیم این مطلبی برای هیجان بیشتر است، اما اگر درست باشد، می تواند یک نقطه فروش کلیدی S9 باشد.

و یک نکته کوچک طراحی می تواند به شکل یک رنگ جدید برای Galaxy S9 باشد، با گوشی ظاهراً بنفش رنگ.

به تازگی، شاهد یک درز اطلاعات دیگر از رندرها هستیم که ادعا می کنند گوشی را نشان می دهند، که به نظر می رسد با توجه به آنچه که ما تا به حال شنیده ام، قابل اعتماد باشد.

دوربین سامسونگ Galaxy S9

پرطرفدارترین شایعات :

  • سامسونگ: “دوربین بهبود یافته”
  • دوربین تک لنز با دیافراگم متغیر
  • ویدئو حرکت فوق العاده آهسته
  • ضبط ویدئو HDR موبایل

دوربین گلکسی S9 امسال به دلیل دوربین دو لنز یا مگاپیکسل بالاتر، یکی از ویژگی های کلیدی گوشی سامسونگ است و نیست.

در عوض، ما انتظار داریم یک دیافراگم متغیر، ویدئو حرکت فوق العاده آهسته، و اولین تلفن در جهان با امکان ضبط ویدئو HDR را ببینیم.

دعوت رویداد راه اندازی MWC 2018 در مورد دوربین سامسونگ گلکسی S9 با اضافه کردن کلمات “دوربین. تجدید نظر شده.” به شدت طنازی می کند.

این امر می تواند به این معنی باشد که اگر دوربین Galaxy S9 شامل یک دیافراگم متغیر باشد، ممکن است بالاتر از دوربین ۲ پیکسلی گوگل قرار بگیرد با به اولین دوربین در جهان تبدیل شود که می تواند فیلم HDR موبایل ضبط کند.

شایعات دوربین سامسونگ گلکسی S9 به یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی از نوع Dual Pixel با تثبیت کننده تصویر نوری و یک دیافراگم f / 1.5-2.4 متغیر اشاره دارد. این بدان معناست که می تواند بین f / 1.5 (عالی برای عکس های کم نور) و و f / 2.4 (ایده آل هنگامی که روشنایی بهتر است و شما می خواهید که بیشتر عکس مورد توجه قرار گیرد) تغییر کند.

با توجه به تصویر منتشر شده از جعبه، این گوشی با داشتن یک دوربین جلو ۸ مگاپیکسلی و پشتیبانی از ‘حرکت فوق العاده آهسته’ در لیست “سرعت فوق العاده” قرار دارد.

  • 993 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی