بازی تاج و تخت

 

بازی تاج و تخت (Game of Thrones – GoT) برای کشتن اعضای برجسته بازیگران زمانی که انتظار نمی رفت مشهور است. حالا نگاهی می اندازیم به آنچه این بازیگران پس از سریال انجام داده اند. با نامیا بلاگ همراه باشید …

 

بازی تاج و تخت

 

شان بین (ند استارک)

لرد ادارد “ند” استارک ارباب وینترفل و سرپرست شمال است. در حالی که به عنوان دست پادشاه توسط رابرت براتیون منصوب شد، او و دخترانش به بارانداز پادشاه  (کینگزلندینگ) حرکت می کنند. او در پایان فصل ۱ به دستور جافری براتیون اعدام شد. پس از پایان حضورش در سریال، شان بین در چندین نمایش تلویزیونی ظاهر شده است از جمله Missing 2012 ، Legends 2014-15 و The Frankenstein Chronicles 2015-17 . همچنین در فیلم هایی مانند The Martian 2015 ، Drone 2017 و Dark River 2017 حضور داشته است. و بعداً در پروژه هایی مانند Curfew ، Wolfwalkers و Instruments of Darkness دیده خواهد شد.

 

بازی تاج و تخت

 

میشل فرلی (کتلین استارک)

بانوی وینترفل یک زن با اراده و مادر پنج فرزند است. او همراه با پسرش راب استارک، توسط رووز بولتون، لوتار فری و مردانش در عروسی سرخ در فصل ۳ بی رحمانه کشته می شود. او در بسیاری از نمایش های تلویزیونی از جمله Suits 2013 ، Resurrection 2014-15 ، Fortitude 2017 و The White Princess 2017 حضور داشت. یک هنرمند تئاتر با تجربه، او در “جولیوس سزار” در تئاتر پل لندن در سال ۲۰۱۸ بازی کرد. پروژه های آینده او عبارتند از : The Feed ، Gangs of London و A Book of Common Prayer.

 

بازی تاج و تخت

 

ایدن گیلن (پتیر بیلیش)

شناخته شده به عنوان لیتل فینگر، پیتر بیلیش استاد سکه در شورای کوچک تحت رهبری جافری و رابرت براتیون است. کاملاً زیرک، او آشکارا شیفتگی خود را نسبت به کتلین استارک و بعد از او نسبت به دخترش سانسا اذعان می کند. آریا استارک گلوی وی را در فصل ۷ به فرمان خواهر بزرگترش سانسا در وینترفل می برد. سه بار برنده جایزه فیلم و تلویزیون ایرلندی، در نمایش های Peaky Blinders 2017 و Project Blue Book 2019 حضور داشت. او همچنین در فیلم هایی مانند Maze Runner : The Death Cure 2018 ، We Ourselves 2018 و Bohemian Rhapsody 2018 دیده شد. پروژه های آینده او شامل The Spy Who Came in from the Cold ، James and Lucia و Rose Plays Julie می شود.

 

بازی تاج و تخت

 

اونا چاپلین (تالیسا استارک)

او در زمین های جنگی به عنوان یک شفا دهنده کار می کند و پس از نبرد Oxcross با راب استارک ملاقات می کند. آن دو با هم ازدواج می کنند. تالیسا نیز در عروسی سرخ کشته می شود. چاپلین در فیلم هایی مانند Powder Room 2013 ، Aloft 2014 و The Longest Ride 2015 ظاهر شده است. همچنین بخشی از مجموعه های تلویزیونی، از جمله Dates 2013 ، The Crimson Field 2014 و Taboo 2017 بوده است. او بعداً در دنباله “آواتار”، همراه با پروژه های دیگر دیده می شود.

 

بازی تاج و تخت

 

رز لزلی (ایگریت)

شخصیت لجباز و خشن، از قوم آزاد از شمال دیوار است. او عاشق جان اسنو می شود. او به قلعه سیاه حمله می کند و از جان انتقام می گیرد اما در نبرد کشته می شود. او بخشی از سریال از فصل ۲-۴ بود. پس از ” بازی تاج و تخت “، این بازیگر به طور برجسته در نمایش هایی مانند The Great Fire 2014 ، Downton Abbey 2010-15 و The Good Fight 2017-18 حضور داشت. او همچنین در فیلم هایی از جمله The Last Witch Hunter 2015 ، Morgan 2016 و Sticky Notes 2016 ظاهر شد.

 

بازی تاج و تخت

 

کری اینگرام (شیرین براتیون)

او تنها دختر لرد استنیس براتیون و بانو سلیس است، چهره او با بیماری های خاکستری خراشیده شده است. به اصرار ملیساندر، پدرش او را برای پروردگار نور فدا می کند. او بخشی از سریال فقط برای ۱۰ قسمت از فصل های ۳ تا ۵ بود. پس از ” بازی تاج و تخت “، او حضور کوتاهی در نمایش های تلویزیونی از جمله Doctors 2014-16 و Free Rein 2017-19 داشته است.

 

بازی تاج و تخت

چارلز دانس (تایوین لنیستر)

تایوین بخشی از نمایش از فصل ۱-۵ (سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵) بود. او نقش دست پادشاه آریس دوم (Aerys II) را بازی می کند، که به عنوان شاه دیوانه شناخته می شود. پدر دوقلوها جیمی و سرسی، تایوین جوانترین پسرش تیریون را برای مرگ همسرش به هنگام تولد او سرزنش می کند. او بعدها توسط تیریون کشته می شود. این بازیگر تحسین شده در نمایش هایی مانند And Then There Were None 2015 ، The Woman in White 2018 و Hang Ups 2018 دیده شده است. او همچنین در فیلم هایی مانند Victor Frankenstein 2015 ، Me Before You 2016 ، Despite the Falling Snow 2016 و Johnny English Strikes Again 2018 ظاهر شد. او بعداً در پروژه هایی مانند Instruments of Darkness ، The Book of Vision و Godzilla: King of the Monsters دیده خواهد شد.

 

بازی تاج و تخت

 

ایوان ریون (رمزی بولتون)

رمزی یک سادیست و فرزند نامشروع روس بولتون است. او ثیون گریجوی را دستگیر کرده و به لحاظ جسمی شکنجه می دهد. او با سانسا ازدواج می کند. شخصیت او بخشی از نمایش از فصل های ۳-۶ بود. در اپیزودی تحت عنوان “نبرد حرامزاده ها،” رمزی است توسط جان اسنو شکست داده شده و بعد سانسا او را زنده زنده خوراک سگ های گرسنه در وینترفل می کند. پس از ” بازی تاج و تخت “، او در نمایش های Riviera 2017 و Inhumans 2017 دیده شد. او همچنین نقش هایی در فیلم هایی چون Alien Invasion: S.U.M.1 2017 ، Daisy Winters 2017 و Mission of Honor 2018 داشت. پروژه های آینده او عبارتند از : Berlin, I Love You ، The Dirt و The Toll.

 

بازی تاج و تخت

 

جک گلیسون (جافری براتیون)

جافری شاهزاده در بارانداز پادشاه (کینگزلندینگ) در چهار فصل اول است. او پس از مرگ رابرت براتیون تاج گذاری کرد. فرزند نامشروع سرسی و جیمی لنیستر، جافری از ظلم لذت می برد و مجازات های شدید برای جرایم کوچک در نظر می گیرد. او در روز عروسی اش با مارجری تایرل مسموم می شود. پس از مرگ شخصیت او در سال ۲۰۱۴، بازیگر جوان بازنشستگی خود را از بازیگری اعلام کرد. او بخشی از نمایش عروسکی به نام “Bears in Space” بوده است، که توسط شرکت وی به نام Collapsing Horse ساخته شد.

  • 2,325 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی