دکوراسیون

 

یک دیوار خالی (و یا سقف یا کف) بوم هنر جدید شما برای دکوراسیون است؛ همه آنچه شما نیاز دارید یک سطل رنگ و کمی تخیل است. هر گوشه از یک فضا یک فرصت برای اضافه کردن علاقه بصری است، چه با یک رنگ چشم نواز، یک الگوی سرگرم کننده، یا حتی یک نقاشی دیواری دستی و عاشقانه. یک طرح را در یک منطقه کوچک امتحان کنید، مانند یک درب. رنگ یک راه حل ساده است، اما می تواند تأثیر جدی داشته باشد. هنگامی که شما رنگ نقاشی خود را انتخاب کردید، در اینجا هشت راه برای استفاده از آن ها برای تغییر شکل منزلتان ارائه شده است‌ :

 

دکوراسیون

 

بر روی درب

اگر برای تبدیل یک رنگ بزرگ به تعهد و الزام مردد هستید، دکوراسیون درب ها را به عنوان یک یا دو رنگ روشن در نظر بگیرید. در جزیره پناهگاه، نیویورک، خانه ای که جاناتان آدلر با سیمون دونان، این درب راهروها در رنگ های بنجامین مور رنگ آمیزی می شوند.

 

دکوراسیون

 

در هر سطح تک

دیوارها، سقف، قالب ریزی – از یک سایه برای پس زمینه منسجم استفاده کنید که اجازه می دهد مبلمان و اثاثیه شما بدرخشد. رختکن یک خانه در لانگ آیلند طراحی شده توسط استیون گمبرل در یک رنگ قرمز دراماتیک به پایان می رسد.

 

دکوراسیون

 

اثر هنری

یک نقاشی دیواری زیبا، چه یک طراحی گل و یا یک خلق انتزاعی مدرن، باعث می شود یک دیوار هر روز به نقطه کانونی اتاق تبدیل شود. و به یک سطح صاف بعد اضافه می کند. در خانه شهری منهتن رابرت دافی مارک جیکوبز، رئیس جمهور، تزئین شده توسط ریچارد مک جیهان از طراحی McGeehan، کتابخانه یک نقاشی دیواری چینی گرایی با دست توسط مت آستین را نشان می دهد.

 

دکوراسیون

 

بر روی زمین

یک محل غالباً فراموش شده برای دکوراسیون و تزئینات هنری، کف یک شانس بزرگ برای طرح و رنگ لایه ای در فضای شما است وقتی که با منسوجات باشید. همسر معمار بندیکت بولزا است، نانسی، کف اتاق مهمان خانه رعیتی روستایی در املاک Umbrian وسیع خانواده همسرش در Castello di Reschio را با دست رنگ آمیزی کرد.

  • 1,617 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی