رژیم غذایی روزانه

 

او ممکن است تنها ۴۷ سال داشته باشد، اما مطمئناً این سنی بنظر نمی رسد. بانوی اول Melania Trump حسادت بسیاری را برمی انگیزد، اما هنگامی که نوبت به رژیم غذایی روزانه او می رسد، این شکل خوش اندام واقعاً ممکن است کاملاً قابل دستیابی باشد. بعضی از مصاحبه های قدیمی تر درباره زندگی شخصی اش اخیراً جذاب شده اند.

مدل پیشین، ملانیا به سبک زندگی سالم غریبه نیست. او تلاش می کند هفت تکه میوه در روز مصرف کند، که همه آنها ویتامین ها و مواد معدنی را به مو و پوست وی ارائه می دهند. صبحانه وی شامل بسیاری از انواع ویتامین ها است.

غالباً، او اسموتی متشکل از مواد مغذی یا یا بلغور جو دو سر غنی از فیبر را انتخاب می کند. همچنین برای تقویت مو و ناخن های خود رژیم غذایی روزانه اش را با ویتامین های اضافی تکمیل می کند. او در سال ۲۰۱۱ برای Bella NYC آشکار کرد : “من ویتامین A، C و E را مصرف می کنم تا پوست، مو و ناخن هایم را سالم نگه دارم.” آب، مرطوب کننده و خواب کافی هم برای ظاهر جوان ملانیا کلید هستند، به ویژه از زمانی که وی به “مخالف بوتاکس” معروف شده است.

ایم بدان معنا نیست که ملانیا همواره در رژیم است، بلکه وی تعادل را رعایت می کند. او توضیح داد، “من عاشق شکلات و بستنی هستم، و من این چیزها را هر چند وقت یکبار مصرف می کنم. خوب است که هر از گاهی میل و خواسته های خود را تحسین کنید… تا زمانی که این موارد را با غذاهای سالم متعادل کنید.” گاهی، او یک قطعه شکلات تلخ برای یک میان وعده یا یک لیوان نوشابه رژیمی را انتخاب می کند.

در حالی که او مایل به “افراط ورزیدن” در مواد غذایی نیست (اما جوجه مرغ از جین جورجز NYC مورد علاقه اوست) رژیم های زودگذر و از روی مد را رد می کند.

همانطور که برای تمرین، برخی موارد مورد علاقه خود مانند تنیس و پیلاتس را ذکر می کند، خاطر نشان می کند این ورزش ها برای تناسب اندام وی بعد از تولد بارون مؤثر بودند.

  • 1,317 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی