عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۱- هری و ویلیام عاشق فست فود، به خصوص مک دونالد

به عوان اولین عادت غذایی خانواده سلطنتی میتوان گفت برخلاف باور بسیاری از ما، رژیم یک شاهزاده فقط در اطراف تربچه لوبستر و فوی گراس نمی چرخد. درحالیکه هری و ویلیام شاهزادگان سلطنتی قد بلند هستند، ذائقه معمولی دارند. آشپز شخصی قبلی خانواده سلطنتی دارن مک گریدی گفت : “من به یاد دارم شاهزاده [دیانا] یک روز به آشپزخانه آمد و گفت ناهار را برای پسران لغو کنید، من آنها را بیرون میبرم، میخواهیم به مک دونالد برویم.” بله، پسران مک دونالد را دوست داشتند و پیتزا می خوردند. ما آنها را سرزنش نمی کنیم. قارچ مک دونالد اعتیاد آور است.

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۲- شاهزاده دیانا رژیم بسیار سختی دارد، اما هیچکس به بولیمیا او شک نمی کند

درحالیکه اکثر ما درباره Bulimia (پرخوری سیری ناپذیر) شاهزاده دیانا می دانیم، شما شگفت زده خواهید شد که درباره میزان رژیم غذایی که به شدت اجرا شده است، بشنوید. مک گری عادت غذایی خانواده سلطنتی گزارش می دهد که او نسخه های فاقد چربی غذا را برای دیانا آماده می کرد، و به دیگر میهمانا میز غذا حقه می زد که همان غذای آنها را می خورد. بعلاوه، گوشت قرمز کاملاً محدود بود، و هر وعده به موادغذایی سالم محدود بود. یک روز او به من گفت : “دارن، من می خواهم شما مراقب همه چربی ها باشید، و من مراقب کربوهیدرات ها در باشگاه هستم.” ما همه چیز را عوض کردیم، من کتاب آشپزی کاخ باکینگهام را برداشتم , و شروع به تهیه غذای سالم کردم. وقتی که دیانا در کاخ باکینگهام بود، بولیمیا او قطعاً یک چیز پنهان بود، ما در مورد آن نمی دانستیم. او غذاهای مانند فلفل پر شده، ماهی و بادمجان را دوست داشت. (در داستان پریس دیانا درباره شاهزاده چارلز، معلوم شد که شوهرش تأثیر زیادی بر اختلالات خوردن او داشته است).

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۳- شاهزاده فیلیپ در غذای ارگانیک چارلز نبود

ظاهراً غذای سبز فقط برای همه نیست. به گفته مک گریدی، شاهزاده فیلیپ ماتنند چارلز مشتاق غذاهای ارگانیک نبود. ما همیشه یک سبد [پر از غذا و رفتار] از هاروود داشتیم – یک هدیه تشکر برای خرید با آنها. شاهزاده فیلیپ به آشپزخانه آمد و دو سبد آنجا بودند. او گفت : آیا این سبدهاروود نیست؟ من گفتم : نه سرورم. این سبد شاهزاده ولز است که با او همراه شده است. او به زحمت نگاه کرد و من آن را باز کردم و گفتم : این همه ارگانیک است. و او گفت: آه، ارگانیک خونین! و فقط سر خود را تکان داد و راه افتاد.

 

عادت غذایی خانواده سلطنتی

 

۴- فیلیپ فقط یکبار از شام بقیه خورد

اگرچه به عنوان عادت غذایی خانواده سلطنتی ممکن است یک قاعده کلی باشد که شام های رؤیای به میزان کم مصرف شود، اما پرنس فیلیپ قطعاً یک کتاب قانون متفاوت دارد. مک گردی می گوید : “[پرنس فیلیپ] به آشپزخانه آمد و گفت: شام امشب چیست؟ گفتم: کمی گوشت بره سرورم. او نگاه کرد و گفت: برای کیست؟ گفتم: برای اعضای خانواده. گفت: من حالا نمیتونم بخورم؟ و من آنها را به او دادم و برای سایرین کمی دیگر آماده کردم.”

  • 890 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی