مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۲۰

 

نامزد های ۷۷امین دوره مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۲۰ در دو بخش بخش فیلم سینمایی و سریال ساعتی پیش اعلام شد. این مراسم در ۶ ژانویه (۱۶ دی ماه) برگزار میگردد، با نامیا بلاگ همراه باشید.

لیست کامل نامزد ها مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ بخش فیلم سینمایی بدین ترتیب است:

بهترین فیلم سینمایی درام:
“The Irishman” (Netflix)
“Marriage Story” (Netflix)
“۱۹۱۷” (Universal)
“Joker” (Warner Bros.)
“The Two Popes” (Netflix)

بهترین بازیگر زن در یک فیلم درام:
Cynthia Erivo (“Harriet”)
Scarlett Johansson (“Marriage Story”)
Saoirse Ronan (“Little Women”)
Charlize Theron (“Bombshell”)
Renée Zellweger (“Judy”)

بهترین بازیگر مرد در یک فیلم درام:
Christian Bale (“Ford v Ferrari”)
Antonio Banderas (“Pain and Glory”)
Adam Driver (“Marriage Story”)
Joaquin Phoenix (“Joker”)
Jonathan Pryce (“The Two Popes”)

بهترین فیلم سینمایی کمدی یا موزیکال:

“Dolemite Is My Name” (Netflix)
“Jojo Rabbit” (Fox Searchlight)
“Knives Out” (Lionsgate)
“Once Upon a Time in Hollywood” (Sony)
“Rocketman” (Paramount)

بهترین بازیگر‌ زن در یک فیلم کمدی یا موزیکال:
Ana de Armas (“Knives Out”)
Awkwafina (“The Farewell”)
Cate Blanchett (“Where’d You Go, Bernadette”)
Beanie Feldstein (“Booksmart”)
Emma Thompson (“Late Night”)

بهترین بازیگر‌ مرد در یک فیلم کمدی یا موزیکال:
Daniel Craig (“Knives Out”)
Roman Griffin Davis (“Jojo Rabbit”)
Leonardo DiCaprio (“Once Upon a Time in Hollywood”)
Taron Egerton (“Rocketman”)
Eddie Murphy (“Dolemite Is My Name”)

بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان:

“The Farewell” (A24)
“Les Misérables” (Amazon)
“Pain and Glory” (Sony Pictures Classics)
“Parasite” (Neon)
“Portrait of a Lady on Fire” (Neon)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک فیلم سینمایی (بدون ژانر):
Tom Hanks (“A Beautiful Day in the Neighborhood”)
Anthony Hopkins (“The Two Popes”)
Al Pacino (“The Irishman”)
Joe Pesci (“The Irishman”)
Brad Pitt (“Once Upon a Time in Hollywood”)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک فیلم سینمایی (بدون ژانر):
Kathy Bates (“Richard Jewell”)
Annette Bening (“The Report”)
Laura Dern (“Marriage Story”)
Jennifer Lopez (“Hustlers”)
Margot Robbie (“Bombshell”)

بهترین انیمیشن سینمایی:
“Frozen 2” (Disney)
“How to Train Your Dragon: The Hidden World” (Universal)
“The Lion King” (Disney)
“Missing Link” (United Artists Releasing)
“Toy Story 4” (Disney)

بهترین کارگردان:
Bong Joon-ho (“Parasite”)
Sam Mendes (“۱۹۱۷”)
Todd Phillips (“Joker”)
Martin Scorsese (“The Irishman”)
Quentin Tarantino (“Once Upon a Time in Hollywood”)

بهترین فیلمنامه:
Noah Baumbach (“Marriage Story”)
Bong Joon-ho and Han Jin-won (“Parasite”)
Anthony McCarten (“The Two Popes”)
Quentin Tarantino (“Once Upon a Time in Hollywood”)
Steven Zaillian (“The Irishman”)

بهترین موسیقی متن:
Alexandre Desplat (“Little Women”)
Hildur Guðnadóttir (“Joker”)
Randy Newman (“Marriage Story”)
Thomas Newman (“۱۹۱۷”)
Daniel Pemberton (“Motherless Brooklyn”)

بهترین آهنگ اصلی:
“Beautiful Ghosts” (“Cats”)
“I’m Gonna Love Me Again” (“Rocketman”)
“Into the Unknown” (“Frozen 2”)
“Spirit” (“The Lion King”)
“Stand Up” (“Harriet”)

 

 نامزد های جوایز مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۲۰ در بخش “سریال”

بهترین مجموعه تلویزیونی درام:
“Big Little Lies” (HBO)
“The Crown” (Netflix)
“Killing Eve” (BBC America)
“The Morning Show” (Apple TV Plus)
“Succession” (HBO)

بهترین بازیگر زن در یک سریال درام:
Jennifer Aniston (“The Morning Show”)
Olivia Colman (“The Crown”)
Jodie Comer (“Killing Eve”)
Nicole Kidman (“Big Little Lies”)
Reese Witherspoon (“The Morning Show”)

بهترین بازیگر مرد در یک سریال درام:
Brian Cox (“Succession”)
Kit Harington (“Game of Thrones”)
Rami Malek (“Mr. Robot”)
Tobias Menzies (“The Crown”)
Billy Porter (“Pose”)

بهترین مجموعه تلویزیونی کمدی یا موزیکال:
“Barry” (HBO)
“Fleabag” (Amazon)
“The Kominsky Method” (Netflix)
“The Marvelous Mrs. Maisel” (Amazon)
“The Politician” (Netflix)

بهترین بازیگر زن سریال کمدی یا موزیکال:
Christina Applegate (“Dead to Me”)
Rachel Brosnahan (“The Marvelous Mrs. Maisel”)
Kirsten Dunst (“On Becoming a God in Central Florida”)
Natasha Lyonne (“Russian Doll”)
Phoebe Waller-Bridge (“Fleabag”)

بهترین بازیگر مرد سریال کمدی یا موزیکال:
Michael Douglas (“The Kominsky Method”)
Bill Hader (“Barry”)
Ben Platt (“The Politician”)
Paul Rudd (“Living with Yourself”)
Ramy Youssef (“Ramy”)

بهترین سریال کوتاه تلویزیونی و بهترین تله‌فیلم:
“Catch-22″ (Hulu)
“Chernobyl” (HBO)
“Fosse/Verdon” (FX)
The Loudest Voice (Showtime)
“Unbelievable” (Netflix)

بهترین بازیگر مرد سریال کوتاه یا تله‌فیلم:
Christopher Abbott (“Catch-22”)
Sacha Baron Cohen (“The Spy”)
Russell Crowe (“The Loudest Voice”)
Jared Harris (“Chernobyl”)
Sam Rockwell (“Fosse/Verdon”)

بهترین بازیگر زن سریال کوتاه یا تله‌فیلم:
Kaitlyn Dever (“Unbelievable”)
Joey King (“The Act”)
Helen Mirren (“Catherine the Great”)
Merritt Wever (“Unbelievable”)
Michelle Williams (“Fosse/Verdon”)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک مجموعه تلویزیونی، سریال کوتاه یا تله‌فیلم:
Alan Arkin (“The Kominsky Method”)
Kieran Culkin (“Succession”)
Andrew Scott (“Fleabag”)
Stellan Skarsgård (“Chernobyl”)
Henry Winkler (“Barry”)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک مجموعه تلویزیونی، سریال کوتاه یا تله‌فیلم:
Patricia Arquette (“The Act”)
Helena Bonham Carter (“The Crown”)
Toni Collette (“Unbelievable”)
Meryl Streep (“Big Little Lies”)
Emily Watson (“Chernobyl”)

#GoldenGlobes2020

  • 562 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی