فیلم های 2017

 

بطور کلی در مورد فیلم های ۲۰۱۷ میتوان گفت، در سال جاری، یک بازیگر زن مستقل و یک کمدین اسکاتلندی با جسارت کارگردانی را آغاز و همه را حیرت زده کردند. یکی از فیلمسازان مشهور هالیوود فیلم جنگ جهانی دوم تجربی را ساخت. آمازون از خط مقدم عبور کرد و به سرزمین بدون انسان راه یافت. فیلم های مورد علاقه ما از مکان های غیر منتظره ظاهر می شوند تا داستان های جدید و پرنور را روایت کنند. از سوی دیگر، از سوی دیگر، Emoji Movie نیز چیزی بود که اتفاق افتاد، همانطور که می دانید. در این مطلب قصد داریم بدترین فیلم های ۲۰۱۷ را به شما معرفی کنیم.

 

فیلم های 2017

 

۵- WONDER WHEEL ، چرخ شگفت انگیز

آخرین سوفله نیمه پخته اختلالات روانی وودی آلن تنها یک جوک خنده دار از زندگی او خارج از صحنه نمایش نیست، بلکه به طرز خجالت آوری یک درام عاری از زندگی و پرجلوه است. Whatever Works بدترین فیلم او از سال ۲۰۰۹ و یکی از بدترین فیلم های ۲۰۱۷ به شمار  می رود.

 

فیلم های 2017

 

۴- THE BOOK OF HENRY ، کتاب هنری

این فیلم می توانست یکی از درام های باشکوه و به طرز منصفانه ای استاندارد برای کودکان و نیز یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۷ باشد. در عوض، کتاب هنری با انبوهی از رئوایت های کسل کننده و احمقانه به یک کتاب از ایده های بسیار بد منحرف  شد.

 

فیلم های 2017

 

۳- THE SNOWMAN ، آدم برفی

بزرگترین رمز و راز آدم برفی داستان قاتل سریالی مضحک آن نیست، اما چگونه بسیاری از عناصر سرگرم کننده – مانند مایکل فسناندر به عنوان یک کارآگاه به نام هری کرافت! – می تواند به چنین آشفتگی منجر شود. از موضوع گیج کننده تا کمپین بازاریابی مسخره، این درام جنجالی یک جنجال آزار دهنده است.

 

فیلم های 2017

 

۲- GEOSTORM ، ژئواستورم

یک فاجعه خیلی بد، شاید یک روز رولاند امریچ یک فیلم در مورد آن ایجاد کند. نویسنده فیلکم روز استقلال (Independence Day) دن دلوین اولین کارگردانی خود را با این فاجعه ساخت، که Sharknado را شبیه Moonlight می کند.

 

فیلم های 2017

 

۱- EMOJI MOVIE ، فیلم اموجی

اگر استودیو پیکسار فیلم، فیلم LEGO را بلعید و فیلم DreamWorks را بالا آورد، که خیلی ناخوشایند است، هنوز پانصد مرتبه بهتر از این کپی CGI بی معنی است. یک قطعه از ؟؟؟؟

  • 1,571 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی