در این مطلب نگاهی کوتاه به زییاترین خانواه های جهان و ویژگی های آن ها خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

 

زیباترین خانواده

نیک و ونسا لاشی با بروکلین، کمدن و فوئنیکس

برای Lacheys، داشتن سه تای آن ها درست و مناسب است. ونسا، ۳۶ ساله، که با کمک به زوج ها برای برقرارای تعادل به “کا گروهی بسیار” اعتبار می بخشد درباره زیباترین خانواده خود می گوید : “ما عاشق پویایی که داریم هستیم.”  نیک، ۴۳ ساله، از فرزندان شان می گوید : “کمدن چهار و نیم ساله حساس و بسیار خجالتی و بروکلین دو ساله مانند یک سگ بولداگ است.” و فوئنیکس ۴ ماهه ؟ “او به راحتی بهترین رفتار را دارد. اما هنوز زود است.”

 

زیباترین خانواده

 

کلی رولند و تیم ویدرسپون با تیتان

کلی رولند، ۳۶ ساله، از تجربه زندگی از طریق چشمان جواهری پسر دو ساله اش بهره مند شده است. او می گوید : “وقتی تیتان در گودال کوچک آب بازی می کند، به آ> به عنوان فرصتی برای بچگی کردن، برای تجربه باران نگاه می کنم.” نویسنده به دنبال آن است که ببیند چگونه خانواده او تکامل خواهد یافت. “امیدهای من در ترقی پسرمان به عنوان یک مرد بزرگ و برای مکن و شوهرم بهترین دوستان برای هم بودن، هستند.”

 

زیباترین خانواده

 

جنا بوش و هنری هاگر با پاپی و میلا

امروز خبرنگار جنا بوش، ۳۵ ساله، دوست دارد که دخترانش برونگرا شوند. او می گوید : “میلای چهار ساله خنده دار ترین چیزها را می گوید و کمی مرا به یاد کودکی خودم می اندازد. او بدون فکر عمل می کند. و پاپی بیست ماهه یک فعال همه جانبه و زرنگ است. او بسیار خنده دار است. ما او را روندا راسی صدا می زنیم زیرا با انفجار به سمت شما می آید! ”

 

زیباترین خانواده

 

کریستی برینکلی با الکسا، جک و سیلر

کودکان مدل ۶۳ ساله کریستی برینکلی – نوازنده الکسا ری جوئل، ۳۱ ساله، بازیگر جک برینکلی-کوک، ۲۱ ساله، و مدل سیلر برینکلی-کوک، ۱۸ساله –  اصرار دارند که غرایز شوهای تجاری خود را از مادرشان گرفته اند. الکسا می گوید : “این یک ژن مسری است، ما انواع هنرهای در خور تماشا به روش های مختلف هستیم.” مهم نیست آن ها تا چه اندازه معروف هستند، برینکلی می گوید : “من به فرزندانم آموختم، هر جا که هستید، چیزی برای سپاسگزاری وجود دارد.”

 

زیباترین خانواده

 

ورن ییپ و کریگ کخ با ورا و گاوین

برای طراح ورن ییپ، ۴۸ ساله، به همراه همسرش، کریگ کخ، ۴۶ ساله، زندگی حول پسر هفت ساله آن ها گاوین و دختر شش ساله شان ورا می گردد. ییپ که از تولد دو فرزندش از طریق رحم جایگزین استقبال کرد، می گوید : “اولین چیزی که صبح ها بعد از بیدارش از خواب به آن فکر می کنم و آخرین چیز شب ها قبل از خوابیدن، فرزندانم هستند.” کخ می گوید : “زندگی دوباره از طریق چشمان آن ها بسیار سرگرم کننده است.”

  • 3,548 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی