نژاد سگ

 

۱۰ مورد از بهترین نژاد های سگ در دنیا و ایران به همراه تصاویر آنها را در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد.

 

ژرمن شفرد

۱-چوپان آلمانی یا ژرمن شفرد

چوپان آلمانی یک نژاد سگ کارآمد متوسط و بزرگ است که در آلمان آغاز شده است. نام رسمی شناخته شده نژاد گوسفند آلمانی در زبان انگلیسی است. این نژاد به عنوان آلزایات در بریتانیا و ایرلند شناخته شده است.

۲-Retriever Labrador، یا لابرادور، یک نوع سگ مخصوص یافتن شکار و مجروحین است. لابرادور یکی از محبوب ترین نژادهای سگ در انگلستان و ایالات متحده است.

 

۳- Retriever طلایی، یک نژاد سگ بزرگ  است که به عنوان سگ تفنگ برای پیدا کردن پرنده های آب شیرین مانند اردک و پرندگان در طول شکار قادر به بازیابی آنها است. این سگدر بازی شات نامرئی در دستگاه های میکرو به عنوان شخصیت اصلی بازی “retriever” نامیده می شود.

سگ هاسکی

۴-Husky سیبری یک نژاد سگ با اندازه متوسط و بزرگ است که در شمال شرقی سیبری ایجاد شده است.

۵- Beagle یک سگ نژاد شکاری کوچک است. این نژاد که به طور عمده برای شکار زنجیره ای به کار گرفته می شود.

 

۶- سگه گله اسکاتلندی یک نژاد سگ کار و پرورش است که در منطقه مرزی انگلیس اسکاتلند برای دامداری، به ویژه گوسفند، توسعه یافته است.

 

۷-pug – یک نژاد سگ با چهره افراطی و چشمانی قورباغه ای، قدی کوتاه و خمیده و دم دم دار است. این نژاد زیبا که با نام سگ چینی هم شناخته شده است که در رنگ های مختلف، اغلب کرم یا سیاه و سفید و با عضلات به خوبی توسعه یافته است.

 

۸- American Pit Bull Terrier پیت بول آمریکایی یک نژاد سگ است. این یک سگ دارای موی کوتاه و متوسط است که پیشینه آن از جزایر بریتانیایی آمده است.

۹- Dachshund داکشنت یک سگ نژاد کوچولو کوتاه است و دارای خز کوتاه است.

روت ویلر

۱۰- روت ویلر نژاد سگ خانگی است که به عنوان یک سگ متوسط به بزرگ یا بزرگ در نظر گرفته شده است. سگ ها در آلمان به عنوان روت ویلر Metzgerhund شناخته می شود، به معنی سگ های قصابی Rottweil.

 

  • 2,861 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی