جی جی حدید

 

مدل های ویکتوریا سکرت از جمله جی جی حدید سفرشان به شانگهای را با به اشتراک گذاری لوازم جانبی سفر مورد علاقه و تمرینات خود در آخرین لحظه قبل از نمایش بزرگ مستند کرده بودند. اما در میان شور و هیجان عکس پرواز او بطور ویژه نشان داده است که واقعاً در این سال بیرون نشسته است.

پس از اینکه در اواخر ماه اوت اعلام کرد که روی استیج خواهد بود، جی جی حدید امروز به اشتراک گذاشته است که او، در حقیقت، خارج شده است. این مدل در توییتر نوشت : “من خیلی ضعیف هستم و امسال قادر نخواهم بود خودم را به چین برسانم. عاشق خانواده ویکتوریا سکرت هستم و روح من با همه دختران خواهد بود!! نمی توانم صبر کنم تا با همه این نمایش زیبا را بیبنم و نمی توانم برای سال آینده صبر کنم!” حدید توضيح بيشتري در رسانه هاي اجتماعي نداده است.

با وجود عدم حضور خواهر بزرگترش در نمایش سال جاری، به نظر می رسد که بلا هنوز خود را برای چین آماده می کند. او دیروز در اینستاگرام نوشت : “نمی توانم صبر کنم تا شما را شانگهای ببینم.” امروز، او یک عکس از شخصیت “Zoolander” بن استیلر با کپشن “برای شما می آید @victoriassecret”، به اشتراک گذاشت.

روز سه شنبه، جی جی حدید دومین همکاری خود را با محصول استوارت وایتزمن به نمایش گذاشت : دو سبک کفش جدید فقط در یک زمان برای تعطیلات. شب گذشته، او در “نمایش امشب با اجرای جیمی فالون” ظاهر شد.

ویکتوریا سکرت بلافاصله به درخواست WWD برای اظهارنظر پاسخ نداد.

  • 2,775 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی