تویوتا سوپرا 2018

 

اگر در مورد تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ چیزی نمی دانید، شما ممکن است زیر یک سنگ زندگی کنید … یک سنگ بزرگ؛ اما نگران نباشید!

 

این یکی از بزرگترین خودروهایی است که به زودی وارد بازار می شود (امیدواریم). شهرت بزرگ تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ در سال های گذشته بدست آمده است، با کمک برخی از فیلم های برگزیده، Supra به حالت افسانه ای ارتقاء پیدا کرده است. هر چه بیشتر برای یک مدل جدید صبر کنیم، بیشتر تشنه آن می شویم.

اما صادقانه، دمن فکر می کنم تویوتا خوب ما را در دست خود دارد. آیا مفهوم FT-1 را دیده اید؟ این ماشین به نظر می رسد نسل بعدی شایسته پادشاه سوپرا است. در حالی که کیت های بدنه پلاستیکی در سبک دیگر مدلها مانند گذشته در سال های ۱۹۹۰ و اوایل سال ۲۰۰۰ نیستند. تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ جدید، بزرگ و عالی به نظر می رسد.

درست مثل بقیه جهان خودرو، من به شکل احمقانه ای برای این Supra جدید هیجان زده هستم. اگر چه تویوتا در مورد توسعه آن تاکنون بسیار آرام بوده است، هنوز می توانیم اطلاعات خوب بسیاری را درباره آن جمع آوری کنیم.

 

تصور کلی ظاهر FT-1 :

 

تویوتا سوپرا 2018

 

این مفهوم FT-1 است. دلیل اینکه من این ماشین دوست داشتنی را به شما نشان می دهم این است این است که این کار پایه برای سوپرای جدید است. کاملاً یک  شروع است، اینطور نیست؟ خودروی مفهومی RWD دوباره به روز خواهد شد و تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ خواهد بود.

 

تویوتا سوپرا 2018

 

FT-1 به طرز غیرقابل انکاری مجلل و باشکوه است. پس چگونه به Supra تفسیر می شود؟ چندین عکس جاسوسی درباره رانندگی سوپرا در اطراف شهر با دوست خود، BMW Z5 وجود دارد. در این تصاویر جاسوسی، ما می توانیم ببینیم که چگونه سوپرا در حال شکل گیری برای تولید است.

ظاهر تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ :

 

تویوتا سوپرا 2018

 

در اینجا یک رندر از یک انجمن بسیار محبوب Supra وجود دارد:

http://www.supramkv.com/threads/our-new-supra-renderings.574/

این رندر واقعا به طور مستقیم از عکس های جاسوسی گرفته شده است که از تست زمستان گیر بیندازند. همانطور که می توانید ببینید، این کاملاً برای خودروی مفهومی FT-1 اصلی درست است. در حالی که این یک طراحی بسیار به روز شده است، شما هنوز هم می توانید بگویید که این Supra است و بسیاری از شرکت های سازنده از آن لذت خواهند برد.

 

تویوتا سوپرا 2018

 

قسمت عقب متفاوت ترین قسمت Supra در مقابل FT-1 است. در محل سپر عقب یک بادشکن خیلی سنتی وجود دارد. بادشکن جلو یک لب ثابت بالای بادشکن فعال در FT-1 است. من فکر می کنم بزرگترین تفاوت کلی این واقعیت است که FT-1 بسیار شبیه یک ماشین GT سوپر به نظر می رسد (استون مارتین Vantage یا مازراتی GranTurismo) و Supra بیشتر شبیه یک کوپه اسپورت است. نوعی مانند آنچه که GT86 می خواهد باشد.

چیزی برای فکر کردن درباره :

حالا بیایید درباره این فکر کنیم : تویوتا GT86 و Supra در یک طبقه نمایشگاه عرضه خواهند شد، که به معنی دو کوپه اسپورت (از لحاظ فنی) است. با این اوصاف، من فکر می کنم بین این دو، تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ یک پیشنهاد برتر است (درباره Nissan 370Z و GTR فکر کنید). مانند GTR تویوتا، اما نه همان اندازه گران یا سریع … مگر اینکه آنها آن را سریع و گران کنند (GASP).

 

فضای داخلی : FT-1

فضای داخلی تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ : این فضای داخلی مفهوم FT-1 است. نه، Supra این فضای داخلی را ندارد. اما، برخی شباهت های قوی وجود دارد. مطمئناً دوباره روی توده مرکزی و فضای ذخیره سازی کار خواهد شد تا مفید باشند و فرمان و خوشه ابزار به نظر نمی آید از جنگنده های جنگی قرض گرفته شده باشند.

در حالی که این مایه تأسف است، شما می توئانید شرط ببندید که فضای داخلی سوپرا به خوبی طراحی شده است.

 

تویوتا سوپرا 2018

 

مفاهیم داخلی FT-1 یک مکان بسیار متمرکز و راننده محور محسوب می شود. من بسیار علاقه مندم بدانم که چگونه تویوتا روی این فضای داخلی مفهومی مجدداً کار می کند تا با سوپرای جدید متناسب شود. من باور دارم که مشخصه کلی فضای داخلی بر روی راننده و تجربه رانندگی متمرکز خواهد شد. این به معنی باریکتر شدن و کمتر لوکس بودن است، که امیدواریم به درک بیشتر MSRP تفسیر شود. صرفنظر از این، انتظار می رود لیست انتظار طولانی برای Toyota Supra 2018 وجود داشته باشد، بنابراین حتی زمانی که آن را درحال رانندگی در اطراف ببینید، بیش از حد هیجان زده نمی شوید.

عملکرد : این جایی است که BMW را به تصویر می کشیم. تویوتا و BMW به طور مشترک در حال توسعه Supra 2018 و Z5 هستند، که تکان دهنده است اگر هنوز این را نمی دانید. در پایه زبان انگلیسی، Supra  پایه فوق العاده و کار شاسی Z5 خواهد شد در حالیکه BMW یک سیستم درایو هیبرید هزینه و بسته باتری از تویوتا است. این به دلیل این است که همه چیز یک فروشنده بزرگ برای BMW نیست، اما از آنجا که بخشی از DNA باواریا است، آنها به آن نیاز دارند.

از سوی دیگر تویوتا از مهندسی عالی آلمانی برای Supra جدید بهره می برد. که کاملاً وضعیت برد-برد است.

موتورها : در مورد گزینه های موتور تویوتا سوپرا ۲۰۱۸ ، ما به سه گزینه نگاه می کنیم. گزینه های ورودی یک ۲ لیتری توربو چهار دریافت خواهند کرد و به احتمال زیاد تریمزهای بالا یک ۶ اخذ شده توسط BMW (بعید است، چون تویوتا ممکن است فقط یکی از موتورهای شخصی آنها را استفاده کند) یا یک V6 را خواهند دید. ما توان خروجی ۲۵۰-۲۰۰ اسب بخار را از چهار سیلندر و به احتمال زیاد ۳۴۰ HP یا بیشار را از شش سیلندر موجود خواهیم دید.

اتومبیل هایی با سیستم ترکیبی قادر به انتقال دستی نخواهند بود، بنابراین یک دستی ۶ سرعته و اتوماتیک ۸ سرعته انتظار می رود. چیزهایی که هم اکنون پراکنده از هم هستند، اما به دنبال حدود ۰ تا ۶۰ بار در حدود پنج ثانیه هستند. اما مهم نیست زیرا شرکت های تیونینگ به احتمال زیاد توربو را در آن قرار می دهند و ۱۰۰۰ اسب بخار تولید می کنند زیرا این چیزی است که باید انجام شود.

  • 4,087 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی