بیست فیلم برتر 2018

 

خودتان را برای دیدن بیست فیلم برتر ۲۰۱۸ که باید بی صبرانه منتظر آنها باشید آماده کنید …

 

بیست فیلم برتر 2018

 

Jurassic World: Fallen Kingdom ، جهان ژوراسیک: سقوط پادشاهی

فیلمنامه نویس کالین ترورو از قسمت بعدی جهان ژوراسیک در سال ۲۰۱۵ گفت، “یک دسته از دایناسورها که مردم را بر روی یک جزیره تعقیب می کنند.” پیش از این با جفت گیری، مهم نبود که چگونه دایناسورها از نظر ژنتیکی تغییر می کنند. بنابراین پادشاهی سقوط کرده، از آنچه تا به حال جمع آوری کرده ایم، هیولا را به دختران مضطرب تبدیل خواهد کرد به طوری که یک گروه محافظت دایناسور شجاع برای نجات آفات ماقبل تاریخ از یک آتشفشان مسابقه می دهند. همچنین نکاتی وجود دارد که تکنولوژی شبیه سازی دایناسور ممکن است به دست نظامیان بیفتد و ما سربازان دایناسور را خواهیم دید.

تاریخ انتشار: ۸ ژوئن

 

بیست فیلم برتر 2018

 

راه اندازی مجدد فیلمی با بودجه بزرگ قصد دارد کسب و کار بزرگ امسال باشد. در اینجا ساندرا بولاک نقش دبی اوشن، خواهر شخصیت عاشق کلاهبرداری جرج کلونی از بازسازی های اصلی را ایفا می کند، و به نظر می رسد رگ سرکشی و شرارت در خانواده جاری است. در این فیلم ریحانا کاراکتر خاصی را بازی می کند.

تاریخ انتشار: ۸ ژوئن

 

بیست فیلم برتر 2018

 

به دنبال نامزدی برای جایزه اسکار ۲۰۱۵ متأسفانه فیلم ستاره خود یعنی امیلی بلانت را ندارد، اما جاش برولین و بنیسیو دل تورو برای مقابله با کارتل باز خواهند گشت زیرا آنها تروریست ها را در سراسر مرز ایالات متحده قاچاق می کنند. جایگزینی دنیس ویلینیو در صندلی کارگردان یک کارشناس درام های جنایی وحشتناک است : استفانو سولیما، از شهرت سوبورا و گومورا.

تاریخ انتشار: ۲۹ ژوئن

 

بیست فیلم برتر 2018

 

باورش سخت است، اما زمانی که شگفت انگیزان در سال ۲۰۰۴ منتشر شد این تنها ششمین انتشار کامل شرکت پیکسار بود. حالا پس از ۱۴ سال و پس از دانشگاه هیولاها و ماشین ۳ انتظار می رود مجموعه فوق العاده ای ارائه شود.

تاریخ انتشار: ۱۳ جولای

 

بیست فیلم برتر 2018

 

چهارمین قسمت در سری علمی تخیلی کلاسیک شکارچی، قرار است یک فیلم پرفروش تابستانی باشد. بوید هالبروک پسر زیبای ناکروس به عنونا کماندوی درنده شکارچی کوین مک کنا می درخشد، در نقشی که اولین بار به جیمز فرانکو و سپس بنیسیو دل تورو سپرده شد. اولیویا مون، تروانت رودز و آلفی آلن نیز در این اکشن IMAX پسند بازی می کنند.

تاریخ انتشار: ۳ آگوست

 

بیست فیلم برتر 2018

 

کینه جویی گریزلی مرد عنکبوتی با تام هاردی که نقش تبهکار تغییرپذیر را بازی می کند باز خواهد گشت. هیچ طرحی در حال حاضر وجود ندارد، اما محرومیت آن از جهان سینمایی مارول بدین معناست که بعید است داستان از طرح های مشترک، اغلب ناهموار اقتباس کند.

تاریخ انتشار: ۵ اکتبر

 

بیست فیلم برتر 2018

 

حماسه ققنوس سیاه کمدی مردان ایکس، به دنبال جین گری و وجود نیروی ققنوس، باعث شده است که نویسندگان مشکلات را در گذشته داشته باشند. اولین شکاف آنها در به صحنه آوردن مردان ایکس: آخرین ایستادگی ۲۰۰۶ به شکل ضعیفی مورد قبول واقع شد، اما از آنجایی که Days Of Future Past آن را از جدول زمانی مجموعه پاک کرد، این آخرین فیلم مردان ایکس اصلی قرار است عدالت را اجرا کند به طوری که گری (سوفی ترنر) تحت کنترل یک بیگانه زشت تغییر شکل یافته در می آید و تمام باند باید به امپراتوری Shi’ar تعظیم کنند.

تاریخ انتشار: ۲ نوامبر

 

بیست فیلم برتر 2018

 

ستارگانی چون هوگو ویووینگ، رابرت شیهان عجیب و غریب و بازیگر ایسلندی هارا هیلمار در این اقتباس از رمان بزرگسالان جوان فیل رپ در سال ۲۰۰۱ در مورد ساکنان شهرهای در حال حرکت ایفای نقش می کنند. این فیلم هیجان انگیز با همکاری پیتر جکسون و فران والش نوشته و کارگردانی شده است – تیم پشت سه گانه ارباب حلقه ها.

تاریخ انتشار: ۱۴ دسامبر

 

بیست فیلم برتر 2018

 

بزرگسالان و کودکان باید از بازگشت عالی ترین پرستار بچه در جهان هیجان زده شوند، این بار امیلی بلانت نقش یک پرستار بسیار زرنگ با یک کیف دستی بزرگ را ایفا می کند، و او دوباره به دیدن خانواده های بنک ها می آید، ۲۵ سال بعد از آخرین باری که آنها را دید. مایکل و جین هر دو بزرگ شده اند و بن ویشاو و امیلی مورتیمر نقش آنها را بازی می کنند. جولی آندروس به جمع بازیگران بر نمی گردد، اما آنجلا لنسبری برای یک نمایش عالی حضور دارد.

تاریخ انتشار: ۲۱ دسامبر

 

بیست فیلم برتر 2018

 

مردم ازس ال ۲۰۱۰ درباره فیلم بیوگرافی فردی مرکوری صحبت کرده اند – و بسیاری تصور می کردند هرگز پیش نخواهد رفت. آخرین درام آن زمانی آمد که بریان سینگر در پایان سال ۲۰۱۷ خود را از صندلی کارگردان حذف کرد، اما دکستر فلچر در حال حاضر کارگدان است و ما به تریخ انتشار ۲۰۱۸ نگاه می کنیم. آقای ربات رامی ملیک نقش کویین فرونتمن را بازی می کند.

تاریخ انتشار: ۲۸ دسامبر

  • 1,677 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی