علمی تخیلی

 

۲۰۱۷ سرشار از شک و تردیدها است، اما بنظر می رسد فیلم های علمی تخیلی عالی قطعی باشند. بازگشت Rick Deckard را در Blade Runner 2049 خواهیم دید و در نهایت در قسمت هشتم قصه جنگ ستارگان تقریباً Luke Skywalker را دریافت می کنیم. اما ۲۰۱۷ مملو از انتشارهای هیجان انگیز، عبور از فرانچزهای بزرگ، و فیلمهای یک قسمتی حیرت آور است. در این مطلب قصد داریم بزرگترین فیلم های علمی تخیلی سال را به شما معرفی کنیم.

 

علمی تخیلی

 

Underworld : Blood Wars ، عالم اموات : جنگ های خون

انتشار: ۶ ژانویه ۲۰۱۷

در این نقطه، جهان به دو تقسیم می شود؛ افرادی که پیش از این فیلم های Underworld را دوست دارند و افرادی که هرگز علاقه ای به آنها نداشتند – و این همان راهی است که میماند. جنگ های خون هیچ چیز جدیدی برای جذب افرادی که علاقه مند نیستند، ارائه نمی دهد. Lara Pulver که اخیراً به نام شرلوک شهرت یافته، در اینجا به عنوان یک تبهکار ظاهر می شود که می تواند جالب تر باشد. Charles Dance از بازی تاج و تخت نیز ایفای نقش می کند که عالی است. این فیلم علمی تخیلی سرشار از تیراندازی لذت بخش و خشونت است.

 

علمی تخیلی

 

Resident Evil : The Final Chapter ، رزیدنت اویل : فصل آخر

انتشار: ۲۷ ژانویه ۲۰۱۷

غیر از آنچه در قسمت های قبل دوست داشته اید، برای شما اینجا هیچ چیز جدیدی وجود ندارد.

 

علمی تخیلی

 

The Space Between Us ، فضای بین ما

انتشار: ۳ فوریه ۲۰۱۷

فضای بین ما با یک فرضیه اثبات شده همراه است و به بینندکان اجازه می دهد در سال ۲۰۱۷  از مشاهده کشتارهای انسانی و دیگر فیلم های مستعد انفجار دست بردارند. متأسفانه، این ایده جالب با بازیگرانی که فاقد علم کافی هستند سقوط می کند، در نهایت، آنچه که فکر می کنید قرار است یک درام دلهره آور باشد به فیلمی تبدیل می شود که خنده دار است. بهتر است زمان خود را جای دیگری صرف کنید.

 

علمی تخیلی

 

A Cure for Wellness ، دارویی برای نیکی

انتشار: ۱۷ فوریه ۲۰۱۷

اگر به فیلمهایی با فرضیه های اثبات شده علاقه دارید، می توانید وقت خود را با آخرین فیلم ترسناک علمی تخیلی گور وربینسکی A Cure for Wellness بگذرانید. این فیلم تلاش می کند عمیق تر از آنچه واقعاً هست باشد. شما می توانید فیلم های بدتری را ببینید (در حقیقت در این فهرست بدترهایی وجود دارند)، اما فیلم های بسیار بسیار بهتری برای دیدن وجود دارند، مانند فیلم زیر !

 

علمی تخیلی

 

Logan ، لوگان

انتشار: ۳ مارس ۲۰۱۷

“در نهایت،” در همه جا بعد از انتشار لوگان پاسخ تقریباً جمعی از طرفداران Wolverine و X-Men بود. با وجود یک شخصیت نمادین از اولین حضور هیو جکمن در سال ۲۰۰۰ به عنوان لوگان در X-Men ، حالا ۱۷ سال بعد شخصیت هنوز یک ماجراجویی قطعی رده بندی شده در طبقه بزرگسال نداشت، اما اکنون دارد. جکمن، پاتریک استوارت و دافنه کین به عنوان X-23 همه عالی هستند. به طور جدی، شما باید این فیلم را دیروز دیده باشید!

 

علمی تخیلی

 

Power Rangers ، تکاوران قدرت

انتشار: ۲۴ مارس ۲۰۱۷

تکاوران قدرت در مورد آنچه مارول با فرانچز طنز خود انجام داده است چیز تازه ای به ارمغان نمی آورد. در واقع، این فیلم به طرز چشمگیری شبیه به Thor 2011 است – حتی بزرگترین آخرین جنایتکار بسیار شبیه است. این فیلم علمی تخیلی بهترین کار خود را با قرار دادن خطی بین گذشته آن و “واقع گرایی” فیلم های ابرقهرمان امروز انجام می دهد، و با وجود اینکه قطعاً به عنوان نمایش تلویزیونی که تخیل میلیونها نفر را درگیر می کند با نشاط به نظر نمی رسد؛ یک کار قابل تحسین است.

بازیگری در این فیلم به طرز شگفت آوری محکم است، اما متن نمایشنامه به طرز چشمگیری اینطور نیست. فیلم بیشتر در مورد لگد زدن دیوانه هیولاها با هنرهای رزمی و ماشین آلات دینو است.

 

علمی تخیلی

 

Life ، زندگی

انتشار: ۲۴ مارس ۲۰۱۷

زندگی مطمئناً می خواهد بیگانه سینمای مدرن باشد، اما چند لحظه واقعاً گیر افتاده وجود دارد، اما تنها شخصیت با هر هویتی اولین کسی است که کشته می شود. دیوید جردن جیک جیلنهال، که شخصیت اصلی داستان است، در طول صحنه های وحشت هرج و مرج بیشتر وقت خود را صرف مشاوره بد و ناله در مورد خشونت بشریت می کند. کشتار خدمه توسط موجود بیگانه به نام کالوین می تواند وحشتناک جذاب باشد اما مراقبت برای حفظ کاراکترهای یک بعدی دشوار است.

در پایان، هیولای هشت پای Life نمی تواند شمعی را به xenomorph که همه ما می دانیم و دوست داریم نگه دارد.

 

علمی تخیلی

 

Ghost In the Shell ، روح در پوسته

انتشار: ۳۱ مارس ۲۰۱۷

ابتدا علاقمند به بررسی شخصیت Major (بحث برانگیز توسط اسکارلت یوهانسون)، روح در پوسته داستانی عجیب و غریب ارائه می دهد اما دارای استحکام و جوهر داستان های طنز ژاپنی است. یوهانسون در نقش خود به عنوان Major عالی است و توسط بازیگران قوی پشتیبانی می شود، اما با این فکر که تماشای ان فرصت شما را می گیرد از تماشای آن صرفنظر نکنید.

 

علمی تخیلی

 

Colossal ، عظیم الجثه

انتشار: ۷ آوریل ۲۰۱۷

به یک اندازه باهوش و بی ربط، Colossal مخلوط بلندپروازانه ای از ژانرهایی است که همواره در کنار هم نیستند اما به طور مداوم شما را متعجب می کند وارد ژانر بعدی خواهد شد. این فیلم علمی تخیلی برای افرادی عالی است که تمایلات ناهنجارانه ی ژانرهای معمولی تیره و جدی را ندارند.

 

علمی تخیلی

 

The Circle ، دایره

انتشار: ۲۸ آوریل ۲۰۱۷

بر اساس رمانی از دیو اگرز، دایره یک فیلم پر از موضوعات مهم و استعداد بازیگری عمیق است، ساختار روایی ندارد که از آن حمایت کند. شاید حتی بیشتر از Passengers در سال گذشته، این فیلم ثابت می کند که بازیگر سوپراستار – اما واتسون، تام هنکس، جان بوئگا – لزوماً تضمین نمی کند که یک فیلم ارزش دیدن دارد. دایره یک سوال فوق العاده مرتبط را مطرح می کند – اگر تکنولوژی و نظارت بیش از حد فراگیر مشود چه خواهد شد؟ – اما این یک سوال است که در نهایت نمیتواند به روشی قانع کننده و سرگرم کننده به آن پاسخ دهد.

  • 30,997 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی