فرصت های کسب و کار

به لیست بهترین فرصت های کسب و کار منتخب از میان صنایع مختلف در سال ۲۰۱۷ براساس روند فعلی کسب و کار و جمعیت شناسی خوش آمدید. برای ایجاد این فهرست، این کسب و کارها باید :

 • پتانسیل سودآوری در حال حاضر و برای سالهای زیادی در آینده را داشته باشند؛
 • حتی در زمان های نامعلوم اقتصادی، قابلیت اجرا داشته باشند؛
 • نیازی به تخصص حرفه ای یا چندین دهه تجربه نداشته باشند. برخی فرصت های کسب و کار به آموزش مدرسه تجارت، یک مدرک دانشگاهی یا کارآموزی قبلی نیاز دارند، در حالی که سایر مشاغل تنها به کمی تجربه قبلی و اشتیاق برای آن صنعت دارند.
 • نیازی به سرمایه اولیه بالا نداشته باشند. تنها آن چه هر استارتاپ دیگری نیاز دارد : تعهد، کار سخت، پشتکار و میل به موفقیت.

بسیاری از این فرصت های کسب و کار می توانند در قالب کسب و کار خانگی اجرا شوند.

در ادامه بخش قبلی به تکمیل فهرست می پردازیم. با ما همراه باشید…

 

۷- مشاور/ برنامه ریز مالی

 

فرصت های کسب و کار

 

طبق آمار دفتر کار ایالات متحده آمریکا، انتظار می رود که تقاضا برای مشاوران / برنامه ریزان مالی با نرخ رشد پیش بینی شده ی ۳۰ درصد تا سال ۲۰۲۶ افزایش یابد. با توجه به نظرسنجی سال ۲۰۱۱ توسط ایپسوس رید برای ABC Life Literacy Canada ، مطالعات در کانادا نشان می دهد که تنها ۲۰ درصد از کانادایی ها به مهارت های ریاضی و پول خود برای آینده مالی امن اعتماد دارند

تبدیل شدن به مشاور/ برنامه ریز مالی به طور معمول نیاز به یک مدرک لیسانس و آموزش بیشتر در زمینه مدیریت اوراق بهادار دارد، که منجر به صدور مجوز/ صدور گواهینامه می شود. اما این کسب و کار دیگری است که سوار بر موج جمعیتی است. استخر بزرگ بومرهای کودک برای بازنشستگی هدایت می شوند، و آنها کمک مالی می خواهند و به آن نیاز دارند. مشاوره مالی و برنامه ریزی یکی از فرصت های کسب و کار ایده آل است.

 

۸- قهوه

 

فرصت های کسب و کار

 

فکر کنید یک کافی شاپ مستقل با ارائه اسپرسو، لاته و کاپوچینو نمی تواند با استارباکس رقابت کند؟ دوباره فکر کنید. یک کافی شاپ جدید اخیراً در شهر کوچک من باز شده است و از روز اول مملو از مشتری بوده است. صاحب این کافه، دلایل موفقیت خود را اینگونه بیان می کند :

 • بودن در محل مناسب از نظر وسیله نقلیه، دوچرخه سواری و ترافیک عابران پیاده
 • ارائه یک فضای دلپذیر، از جمله یک حیاط در فضای باز
 • ارائه نوشیدنی هایی با کیفیت بالا، ساخته شده از قهوه تخصصی کوچک دسته ای، و سرو شده توسط باریستایی که خوب آموزش دیده است
 • عدم تلاش رای رقبات با بازار فست فود از طریق فروش قهوه دم کرده!

اگر به قهوه مخصوص علاقه دارید، چرا این فرصت کسب و کار بعدی شما را ایجاد نکند؟

 

۹- خدمات پشتیبانی اماکن و ساختمان ها

 

فرصت های کسب و کار

 

خدمات پشتیبانی اماکن و ساختمان ها یک اصطلاح کلیدی است که طیف وسیعی از خدمات ساختمان را برای کسب و کار شامل می شود، از جمله :

 • تمیز کردن
 • امنیت
 • تعمیر و نگهداری ساختمان
 • رنگ آمیزی
 • اثاث کشی

تا سال ۲۰۲۶ انتظار می رود که این صنعت ۳۰ درصد رشد کند. اگر پس زمینه ای در تعمیر و نگهداری یا ساخت و ساز و مهارت های سازمانی خوب دارید، چرا یک کسب و کار را با عنوان هماهنگ کننده خدمات پشتیبانی در نظر نمی گیرید؟

 

۱۰- فروش دوره گردی : کامیون های مواد غذایی

 

فرصت های کسب و کار

 

اکثر مردم یک دیدگاه کامیون های مواد غذایی را با این عنوان که غذای سریع و سنتی مانند برگر، سیب زمینی سرخ کرده و هات داگ ارائه می دهند در نظر دارند، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که غذای خوب، سالم و مغذی نمی تواند توسط فروشندگان تلفن هوراه فروخته شود.

برای مثال، Clover Truck بسیار موفق بوستون، یک ناوگان از کامیون ها را اداره می کند که منوهایی که وعده غذایی گیاهی ارائه می دهند را بصورت فصلی تغییر می دهند. این وعده های غذایی ساخته شده از مواد ارگانیک و عمدتاً محلی هستند.

GMonkey کامیون مواد غذایی “eco” را اداره می کند که از سوخت بیودیزل استفاده می کند و خوراک های گیاهی خوشمزه به ساکنان دورهام، CT ارائه می دهد.

اگر در تهیه غذای مغذی خوشمزه، مهارت دارید، چرا یک کامیون مواد غذایی را به عنوان یکی از بهترین فرصت های کسب و کار در نظر نمی گیرید؟

 

۱۱- بدست آوردن تحصیلات و کسب مهارت ها و آموزش های لازم

 

فرصت های کسب و کار

 

هیچ راه میانبری برای شروع کسب و کار شما وجود ندارد. شما باید مدارک تحصیلی و / یا مهارت و آموزش لازم برای استفاده از برخی از این فرصت ها را بدست آورید. کار کردن به عنوان یک کارمند یا شاگرد در حوزه انتخابی شما برای یک دوره زمانی قبل از شروع خود اشتغالی می تواند آموزش و مهارت های کسب و کار و تجربه لازم برای شروع کسب و کار شخصی تان را به شما بدهد. این امر همچنین به شما اجازه می دهد که شناخته شوید و فهرستی از مشتریان را توسعه دهید. بنابراین هنگامی که کسب و کار خود را شروع می کنید، از قبل مشتری های بالقوه دارید.

 

۱۲- توسعه یک طرح کسب و کار جامع و قابل اطمینان

 

فرصت های کسب و کار

 

دلایل زیادی وجود دارد که داشتن یک طرح کسب و کار جامع ، ایده خوبی است. یک جزء ضروری از یک طرح کسب و کار ، تحقیق در بازار است. انجام این تحقیق به شما خواهد گفت که آیا ایده کسب و کار شما در محل شما امکان پذیر است یا خیر.

اگر نیاز به سرمایه گذاری در قالب تأمین مالی از یک بانک یا سرمایه گذاری سهام از سرمایه گذاران دارید، داشتن یک طرح کسب و کار نیز ضروری است.

هنگامی که طرح کسب و کار و سرمایه راه اندازی را در جای خود قرار دادید، یک نام برنده برای کسب و کار خود انتخاب کنید و آن را خود ثبت کنید. تصمیم بگیرید که چه نوع مالکیتی برای شما مناسب است. مالکیت شخصی یا مشارکت؟ آیا شما باید دارای شخصیت حقوقی باشید؟ مجوز کسب و کار یا مجوزهای لازم دیگر را دریافت کنید، و در صورت لزوم در اداره مالیت ثبت نام کنید. به نیازهای بیمه ای توجه کنید. سپس کسب و کار خود را ارتقاء دهید.

 • 539 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی