بازی های ویدیویی 2018

 

در حال حاضر یک لیست طولانی از بازی های ویدیویی برای قرار دادن در لیست آرزوهای شما در سال ۲۰۱۸ وجود دارد. در اینجا ۱۵ مورد از بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ که باید بازی کنید را به شما معرفی می کنیم …

مطمئناً سال ۲۰۱۷ ممکن است سالی باشد که به ارائه بازی های ویدیویی با کیفیت ادامه دهد، اما این هیچ دلیلی برای فراموش کردن ۲۰۱۸ نیست.

در حالی که خیلی زود است بگوییم سال آینده به خوبی ۲۰۱۷ خواهد بود (مجدداً، منظور ما صرفاً از لحاظ بازی های ویدئویی با کیفیت است)، ۲۰۱۸ در حال شکل دهی یک سال جذاب برای صنعت بازی های ویدئویی است. در حالی که سونی و مایکروسافت برای کنترل سریع آینده ۴K نبرد می کنند، نینتندو امیدوار است تا ثابت کند که موفقیت های اولیه سوئیچ در سال دوم ادامه خواهد یافت. در عین حال، بازار PC همچنان از رشد صنعت VR و جریان ثابت عناوین Indie سود می برد.

مطمئناً ستاره واقعی ۲۰۱۸ در نهایت بازی خواهد بود. تا آنجایی که میبینیم، عناوین امیدوارکننده ای در افق آینده وجود دارد. ما نگاهی به تمام بازی هایی که برای سال آینده تأیید شده اند، حداقل به عنوان یک نسخه آزمایشی داشته ایم و بازی هایی که فکر می کنیم قابل توجه هستند انتخاب کرده ایم. برای معرفی بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ با نامیا دانلود همراه باشید.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

A Way Out ، یک راه خروج

استودیو Hazelight ، برای XBO, PS4, PC

هیچ کس خارج از EA و استودیو Hazelight قبل از نمایشگاه E3 (نمایشگاه Electronic Entertainment Expo) سال ۲۰۱۷ درباره d;d hc بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ به نام A Way Out نشنیده بود، اما در طول نمایش سال جاری به عنوان یکی از قابل توجه ترین بازی های برجسته به پایان رسید. یک راه خروج عنوان اقدامی مشترک از طریق لنز یک صفحه نمایش تقسیم شده است که به طور کامل نمایش داده می شود. در حالی که بخش های اولیه بازی بر روی یک فرار استادانه از زندان تمرکز می کنند، ظاهراً در سطوح بعدی هر دو بازیکن به عنوان فراری بازی می کنند.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Days Gone ، روزهای رفته

استودیو SIE Bend ، برای PS4

با وجود این واقعیت که Days Gone یکی از عناوین مرکزی سونی در دو نمایشگاه E3 گذشته بوده است، ما هنوز واقعاً همه چیز را در مورد این بازی برتر در مجموعه بازی های ویدیویی ۲۰۱۸ نمی دانیم. به نظر می رسد در مورد یک گروه از بازماندگان در آخرالزمان زامبی باشد که تلاش می کنند آنچه را می توانند انجام دهند تا یک روز دیگر زندگی کنند، اما نقش دقیق شخصیت های اصلی بازی همچنان منبع بحث است.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Dragon Ball FighterZ ، فایتر زد توپ اژدها

استودیو Arc System Works ، برای XBO, PS4, PC

شنیدن اینکه استودیوی دیگری در حال ساخت بازی جدید Dragon Ball FighterZ است زیاد جالب نیست. این یک وضعیت بالقوه فاجعه آمیز است که شما کاملاً صادقانه باید شاهد آن باشید. با این حال، بازی جدید یک بازی دیگر از نسخه قدیمی نیست، این به این دلیل است که توسط یک استودیوی دیگر ساخته نشده است. توپ اژدها یک بازی مبارزه ۲ بعدی محض، به زیبایی ارائه شده، و اکتان بالا از سازندگان مجموعه Guilty Gear است.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Far Cry 5 ، فریاد بلند (فار کرای) ۵

۲۷ فوریه ، استودیو یوبی سافت مونترال ، برای XBO, PS4, PC

Far Cry 5 یک بازی دشوار برای تعبیر کردن است. در سطح، به نظر می رسد فقط یک بازی دیگر Far Cry است. به این معنی که – حداقل پس از Far Cry 3 – جهان بزرگ، جنون همکاری، یک تبه کار روانی، و انواع سلاح و وسایل نقلیه است. Far Cry 5 محیطی روستایی جذاب با تأکید بر روایت است که فقط می تواند عوامل X را اثبات کند که این عنوان را بالاتر از پیشینیان خود قرار می دهد.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

God of War ، خدای جنگ

استودیو سانتا مونیکا استودیو ، برای PS4

بسیار شبیه به Days Gone ، خدای جنگ یکی از مراکز ارائه شده سونی در E3 دو سال گذشته بوده است، با این حال هنوز اطلاعات کمی در مورد بازی داریم. آنچه ما می توانیم به شما بگویم این است که خدای جنگ بازنگری سخت از حق رای دادن از نظر گیم پلی به نظر می رسد. دمو های نشان داده شده تا کنون نشان می دهد که این عنوان جدید گیم پلی سه گانه ی موسیقی محور خدای جنگ را به نفع یک سیستم مبارزه روشمند تر، با تأکید بسیار بیشتری بر روایت تسلیم می کند.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Kirby ، کربی

استودیو نینتندو ، برای Switch

در حالی که بازی بعدی Kirby مطمئناً ستاره ویترین نمایشگاه E3 2017 نینتندو نبود، یکی از آن بازی هایی بود که پس از پایان فستیوال نگاه های بسیاری را به خود جلب کرد. کسانی که جذب شدند ممکن است متوجه این باشند که با وجود ارتقاء بسیار خوبی در تصاویر، به نظر می رسد بازگشت به برخی از ریشه های platforming کربی  باشد.

 

بازی های ویدیویی 2018

 

Marvel’s Spider-Man ، مرد عنکبوتی مارول

استودیو اینسومنیاک گیم ، برای PS4

وقتی این را شنیدیم که Insomniac Games یک بازی مرد عنکبوتی را ساخت، عینک خود را پاک و کردیم و با احترام کامل آن را “قابل قبول” اعلام کردیم!

  • 6,708 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی