آیفون 8 پلاس

 

سانفرانسیسکو – گزارش ها از تعداد کمی از باتری ها در گوشی های جدید آیفون ۸ پلاس اپل حاکی از متورم شدن باتری ها درست بعد از اینکه آنها در ماه گذشته به فروش رفتند، است. در روز جمعه اپل گفت که به دنبال پیگیری این موضوع است.

به نظر نمی رسد تلفن ها مانند Galaxy Note 7 بیش از حد گرم شوند و یا آتش بگیرند، به طوری که باعث باز شدن پوشش تلفن و جدا کردن صفحه نمایش جلو شوند.

در تمام موارد گزارش شده، باتری درون گوشی متورم شده است، که باعث خم شدن پوشش تلفن شده و دستگاه را غیرقابل استفاده می نماید.

MacRumors ، یکی از اولین رسانه های خبری که مشکل تورم باتری را گزارش داد، پنج نمونه از میلیون ها تلفنی که در سراسر جهان فروخته شده اند را یافته است.

به نظر می رسد که اولین گزارش در تاریخ ۲۶ سپتامبر باشد زمانی که یک زن در تایوان یک آیفون ۸ پلاس جدید را شارژ کرد و متوجه شد که باتری متورم شده و پوشش تلفن ترک خورده است.

آیفون ۸ در تاریخ ۲۲ سپتامبر عرضه شد.

در روز پنج شنبه سایت خبری چین، thepaper.cn، داستانی در مورد یکی از ساکنان گوانگجو منتشر کرد که پوشش آیفون ۸ پلاس جدید او قبل از اینکه جعبه را در روز تحویل باز کند، ترک خورده بود. به گزارش سایت خبری، نه شرکتی که گوشی از او خریداری شده بود و نه اپل، مسئولیت تعویض آن را به عهده نگرفتند!

تعدادی از خریداران آیفون ۸ پلاس عکس هایی از این مشکل را توییت کرده اند. در ژاپن، Magokoro 0511 گزارش داد اولین بار که جعبه را باز کرد، گوشی متورم شده بود.

  • 426 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی