مشعل المپیک زمستانی 2018

 

ستاره فیلم ایرانی، بهرام رادان مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ را که در شهر پیونگچانگ کره جنوبی برگزار می شود حمل می کند. او توسط شعبه ایرانی گروه سامسونگ انتخاب شده و این شرکت اعلام کرده است که از بازی های زمستانی ۲۰۱۸ حمایت می کند. او همچنین به منظور راه اندازی یک کمپین برای انتخاب تعدادی ایرانی برای حمل مشعل المپیک ۲۰۱۸ پیونگچانگ که شعار آن “اجازه دهید همه بدرخشند” است، تعیین شده است.

رادان در یک نشست خبری گفت : “این فرصتی عالی برای ایرانیان است که نمایندگان ایران در مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ حضور دارند. این یک افتخار بزرگ است که ممکن است فقط یک بار در طول زندگی رخ دهد.”

در یک ویدیوی منتشر شده توسط شعبه ایرانی سامسونگ، رادان می گوید، “همانطور که دیوید بکهام، نلسون ماندلا و تام کروز قبلاً در میان بازیگران المپیک بودند، بنابراین همه باید افتخار کنند که این کار را انجام دهند.”

بعد از اینکه مشعل در الیمپیا، یونان در ۲۴ اکتبر روشن می شود،‌ ۷۵۰۰ مشعل دار وجود خواهد داشت. سازمان دهندگان اعلام کرده اند، مشعل در تاریخ ۳۱ اکتبر به کمیته برگزاری پیونگچانگ ۲۰۱۸ تحویل داده خواهد شد.

زمانی که شعله المپیک به اینچون، کره وارد می شود، رله مشعل ۱۰۱ روزه در تاریخ ۱ نوامبر آغاز خواهد شد. مشعل دار نهایی در تاریخ ۹ فوریه برای روشن کردن دیگ المپیک در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی پیونگچانگ ۲۰۱۸ ظاهر خواهد شد. دیگ المپیک به مدت ۱۷ روز در طول بازی المپیک زمستانی روشن خواهد بود.

براساس یک گزارش از فدراسیون ورزش های غیردولتی ایران، پس از بررسی رزومه میرزا حسینی، (فعال در اسکی، صخره نوردی) گروه سامسونگ، حامی رویدادها، وی را نیز برای این کار انتخاب کرده است.

  • 817 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی