بیماری

 

آنفولانزا ترس را در شما آزاد می کند

هر بار که شما التهاب شدید را تجربه می کنید که می تواند همراه با آنفولانزا باشد، شما مواد شیمیایی را که به رگ های خونی آسیب می رسانند و ممکن است خطر ابتلا به بیماری های التهابی ریشه را افزایش دهند آزاد می کنید، مانند بیماری قلبی.

 

بیماری

 

برنامه های غیر قابل پیش بینی شما

یکی از بزرگترین عوامل استرس ما، امور مالی یا ازدواج نیست بلکه فقدان یک برنامه منظم است. حتی به سادگی خوردن ناهار، یک ساعت بعد از زمان معمول، می تواند سطح هورمون استرس کورتیزول را افزایش دهد و حالت ایده آل بدن شما را مختل می کند. سعی کنید هر روز در زمان های معین بخورید، بخوابید و ورزش کنید، ۳۶۵ روز در سال.

 

بیماری

 

میوه ها و سبزیجاتی که مصرف می کنید

از زمانی که یک محصول از منبع خود به قفسه های فروشگاه منتقل می شود، بسیاری از ترکیبات مبارزه با بیماری خود را از دست داده است. سبزیجات تازه را بصورت محلی و در فصل خودش خریداری کنید. اگر نه، به دنبال محصولات فریز شده ای باشید که وقتی در سطح بالایی از میزان مواد مغذی بودند آماده شدند.

 

بیماری

 

تمرینات ورزشی

حتی اگر به شدت ورزش کنید، بقیه روز نشستن و بی تحرکی می تواند کلسترول، قند خون و فشار خون را تحت تاثیر قرار دهد.

 

بیماری

 

پاشنه های شما

شما می دانید که پاشنه بلندها راحت نیستند، اما دردی که ایجاد می کنند نیز نشانه ای از التهاب مرتبط با بیماری مزمن است. در عین اینکه دکتر آگوس نمی گوید کفش پاشنه بلند باعث حمله قلبی می شود، او باور دارد که کفش راحت می تواند بدن شما را از صدمات بلند مدت التهاب محافظت کند. آیا نمی توانید از کفش های زنانه تمام عیار خود دست بردارید؟

 

بیماری

 

ناخن جویدن

جویدن ناخن بیش از تنها یک عادت بد است؛ این امر می تواند به سلامت شما آسیب برساند. در یک مطالعه ترکی کوچک، ۷۶ درصد از این افراد مبتلا به باکتری ایجاد کننده اسهال و استفراغ مانند Escherichia coli بودند، در حالی که این باکتری در سایرین ۲۶.۵ درصد کمتر است.

 

بیماری

 

میز ناهار غم انگیز

دفتر کار شما یک مکان مساعد برای رشد باکتری است – و متإسفانه، صفحه کلید شما یکی از بدترین نقاط است. در واقع، مطالعه ای در سال  ۲۰۱۳ کشف کرد که فقط در یک روز، بیش از ۵۰ درصد از سطوح و کارکنان می توانند با ویروس آلوده شوند. خوردن ناهار بیرون (یا حداقل دور از میز کارتان) می تواند میزان باکتری که شما به طور روزانه در معرض آن هستید کاهش دهد.

 

بیماری

 

عادت سیگار کشیدن

اگر خطر ابتلا به سرطان به اندازه کافی دلیل خوبی برای ترک این عادت نیست، اینجا یک دلیل دیگر هست : سیگار کشیدن می تواند عملکرد ایمنی بدن شما را کاهش و احتمال ابتلا به آنفلوآنزا، سرماخوردگی یا بیماری ذات الریه (التهاب ریه) را افزایش دهد.

 

بیماری

 

ملحفه های شسته نشده

خبر بد : کرم های ریز گرد و غبار گرما و تاریکی رختخواب ها را دوست دارند. یه گفته Daily Mail ، در حالی که خودشان نسبتاً بی ضرر هستند، رها کردن آنها و دور انداختن باقی مانده آنها می تواند باعث آسم و واکنش های آلرژیک شود.

 

بیماری

 

بی خوابی و کم خوابی

در حالی که ما باید شبانه هفت تا نه ساعت بخوابیم، تنها نیمی از آمریکایی ها به این هدف دست پیدا می کنند. اما مضایقه در خواب می تواند تأثیری بیش از کاهش سطح انرژی شما داشته باشد. عدم خواب کافی می تواند به بیماری های آسیب پذیر منجر شود، زیرا در حین چرت زدن مداوم، سلول های شما نمی توانند به طور کامل شارژ شوند. خواب کافی به کاهش وزن نیز کمک می کند.

  • 735 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

تبلیغات متنی